"Jestli my nejsme číslem jedna ... naši klienti jsou ! "


 
ID: 376548
TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Tento příjemný hotel se nachází v překrásné zahradě nedaleko centra letoviska Ischia Ponte s Aragonským hradem a centra Ischia Porto s přístavem a nákupní třídou Via Roma, cca 250 m od písčité pláže. U hotelu je zastávka autobusů.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, dva venkovní termální bazény v tropické zahradě, jeden z nich s hydromasážemi (povinná koupací čepice), sluneční terasa s lehátky, křesílky a slunečníky.
Zdarma: trezor v recepci, internetový koutek u recepce, křesílka a slunečníky u bazénů.
Za poplatek: lehátka u bazénů, masážní centrum.
Ubytování
Příjemně zařízené pokoje s balkonem nebo teráskou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace předem na vyžádání za poplatek 10 EUR/den, platba na místě) a vybaveny TV/SAT, telefonem a minibarem s nápoji za poplatek. Dětská postýlka na vyžádání předem – platba na místě. Možnost jedné přistýlky. Jednolůžkové pokoje pouze na vyžádání.
Stravování
Polopenze. Snídaně rozšířené kontinentální s nabídkou převážně sladkého bufetu, večeře servírované, výběr dvou chodů ze dvou menu a dezert nebo ovoce jsou podávány v hotelové restauraci.
Doporučení
Velmi oblíbený hotel u klientů, kteří vyhledávají klidnou dovolenou v atraktivním prostředí nedaleko městeček Ischia Ponte a Ischia Porto. Výhodou je umístění uprostřed středomořské zahrady u piniového parku, které dodává hotelu poklidnou atmosféru.
Pláž
Písčitá pláž se nachází cca 250 m od hotelu. Jeden slunečník a dvě lehátka za poplatek.
Sport
Po příjezdu je na místě hoteliérem vybírána pobytová taxa, kterou platí každá osoba starší 18ti let. Výše pobytové taxy na osobu a noc je cca 2 EUR.
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Alexandria, s.r.o. IČO: 25661507
  • letenky

Dostupné destinace

Radio jih