"Jestli my nejsme číslem jedna ... naši klienti jsou ! "


 
ID: 504070

Poreč - Bijela Uvala (Mobilní Dům) ****

Cena zahrnuje
ubytování v karavanu/mobilním domě/osoba/dle počtu platících osob/pobyt
jedno dítě do 5,99 let včetně zdarma
používání zařízení kempu včetně bazénů apod.
spotřebu vody a elektrické energie
služby stálého, česky hovořícího delegáta
pojištění CK proti úpadku
karavany PREMIUM: povlečení, ručníky, osušky, espresso na kapsle
Cena nezahrnuje
parkovné 100 Kč/auto/noc
pobytová taxa dospělý 40 Kč/os/noc
pobytová taxa děti 12-18 let 20 Kč/os/noc
registrační poplatek 30 Kč/os/pobyt bez rozdílu věku
příplatek za dům PLUS 200 Kč/noc/mobilní dům
příplatek za karavan LUX6/LUX8/PREMIUM: 150 Kč/250 Kč/350 Kč/noc/karavan dle typu
přistýlka pro 5,,6.osobu od 115 Kč/os/noc dle termínu
závěrečný úklid 350 Kč/karavan
závěrečný úklid 400 Kč/mobilní dům
závěrečný úklid při pobytu psa 200 Kč/karavan, mobilní dům/pobyt
mazlíček 250 Kč/noc
vratnou kauci 1000 Kč/karavan a 2000 Kč/mobilní dům splatnou u našeho delegáta
Slevy
Sleva 5 % pro stálé zákazníky
Děti do 6 let zdarma (maximálně však 1)
Kemp Bijela Uvala
Tento pololesnatý čtyřhvězdičkový kemp svou úrovní víc než odpovídá evropské kvalitě a kultuře a patří nejen v této lokalitě k nejlépe vybaveným kempům. Řadí se mezi nejluxusnější kempy Evropy. O tom svědčí i fakt, že je nositelem ocenění Camping van het jaar 1999 a 2001 (nejlepší v Evropě). Jsou zde sprchy s teplou vodou, umývárna nádobí, velmi kvalitní sociální zařízení se stálou hygienickou službou, pekárna, stánky se zeleninou, zmrzlinou, markety, restaurace, diskotéky, tenisové kurty, ping-pong, volejbalová hřiště, basketbal, trampolíny, minigolf, bazény se sladkou vodou, tobogán, půjčovna člunů, šlapadel, jízdních kol, vodní lyžování, vodní skútry, parafly, apod. V areálu kempu je i umývárna aut. Zdravotní středisko včetně stomatologie je v místě. Je možno vzít s sebou i pejska.
Karavany Cherry
dvouložnicové karavany se stanovými předsíněmi jsou umístěny cca 15 m od sociálního zařízení a 100 m od pláže. Jsou kompletně vybaveny pro pobyt 4-5 dospělých (mikrovlná trouba, vařič, lednice, rychlovarná konvice, nádobí (nerez, sklo, porcelán), příbory, topení+ventilátor, polštáře, deky, židle, stůl, osvětlení, gril). Nutno s sebou vzít pouze ložní prádlo, utěrky a osušky. Dle velikosti a typu karavanu lze přiobjednat přistýlku pro 5. osobu. Dítě na přistýlce do 5 let včetně ZDARMA. Karavany dosahují délky cca 5 m, šíře 2 m. Ve stanech, které navazují na karavan a jejichž šíře je 2,4 m, jsou dřevěné podlážky. Před stanem je kryté posezení. Karavany jsou vybaveny střešní nástavbou, jako aktivní ochranu před sluncem i deštěm. Vzdálenost od moře cca 150 - 200 m.
Karavany Lux
jsou novějšího typu, dosahují délky až 6 metrů, vybavení je stejné jako u karavanů CHERRY, velmi hezké, v ceně jsou již vybaveny klimatizací. Vzdálenost od moře cca 150 - 200 m.
Mobilní domy Capri
tříložnicového typu pro max.8 osob, klimatizované, o rozměrech 7,6 x 3,8m. V jedné ložnici je manželská postel, ve druhé ložnici jsou dvě samostatná lůžka, ve třetí ložnici jsou dvě lůžka, jedno z nich je patrové, obě je možno sklopit a získat tak úložný prostor (kola, dětská postýlka, aj.) Patrová postel je vhodná pro osobu do 175 cm výšky a váhy 75 kg. Ve střední části domku je denní místnost (s možností 2 přistýlek) spolu s plnohodnotnou kuchyní (nádobí, mikrovlnka, varná konvice, velká lednice s mrazákem, plynový sporák). V tomto domě je koupelna společná s WC. Před domem je zastřešená dřevěná terasa s posezením. Ložní povlečení není v ceně, je nutno vzít s sebou nebo zapůjčit za poplatek, ale nutno nahlásit min.14 dnů předem v kanceláři. Vzdálenost od moře cca 300 - 350 m.
Poreč
je ideálním místem pro strávení Vaši dovolené u moře. Jistě oceníte vynikající dopravní dostupnost a služby na evropské úrovni, jakož i zelenou flóru a teplé moře. Zde Vám nabízíme plně vybavené, možno i klimatizované karavany jen 150 m od moře a mobilní domy CAPRI, a to v prvotřídním a perfektně vybaveném kempu Bijela Uvala, disponující mimo jiné několika bazény se sladkou vodou. Vaše děti jistě ocení bezpečné brouzdaliště i rozlehlé dětské hřiště. Milovníci jakýchkoliv letních sportů si zde přijdou na své, včetně lyžování na vodním vleku! Ideální pro sportovní a jiné kolektivy. Jen cca 8h jízdy automobilem z Brna Vás dělí od odpočinku v této oblasti.
Aktivity
tenis, volejbal, ping-pong, minigolf, půjčovna člunů, šlapadel, jízdních kol, vodní lyžování, skútry, parafly, cyklostezky, kolečkové brusle, fakultativní výlety, disco. Animátorský tým zajišťuje zábavu a sportovní vyžití v kempu, turnaje, 3x denně aerobic zdarma, aquaerobic apod.
Pláže
Jak přírodní, tak upravené, místy skály, místy oblázky, pozvolné i strmé klesání břehů. Na plážích jsou sprchy i WC, občerstvení a kiosky, volejbalová hřiště. Koupání je vhodné i pro děti.Část pláže je vyhrazena nudistům. Na plážích kempu Bijela Uvala vlaje Blue fee - Modrá vlajka (ocenění čistoty pláží). Každoročně jsou tyto pláže zařazovány mezi nejčistější na Jadranu. Teplota vody již v červnu dosahuje 20° C. V letních měsících až 27° C.
12.05. (So) - 19.05. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena při obsazení "Mobilní dům CAPRI" 4 osobami další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-1 790 Kč
Rezervace
19.05. (So) - 26.05. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Cena při obsazení "Mobilní dům CAPRI" 4 osobami další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-2 130 Kč
Rezervace
26.05. (So) - 02.06. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Cena při obsazení "Mobilní dům CAPRI" 4 osobami další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-2 410 Kč
Rezervace
02.06. (So) - 09.06. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Cena při obsazení "Mobilní dům CAPRI" 8 osobami (4 z nich na přistýlce) další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-2 345 Kč
Rezervace
09.06. (So) - 16.06. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Cena při obsazení "Mobilní dům CAPRI" 8 osobami (4 z nich na přistýlce) další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-2 465 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: CHERRY TOUR s.r.o. IČO: 61859869
  • letenky

Dostupné destinace

Radio jih