"Jestli my nejsme číslem jedna ... naši klienti jsou ! "


 
ID: 610772
Popis
Ostrov MURTER leží v oblasti severní Dalmácie, 20 km severozápadně od Šibeniku. Na rozloze 19 km2 žije asi 5.000 obyvatel, kteří se živí převážně turismem a zemědělstvím, především pěstováním oliv. V osadě Tisno je Murter spojen s pevninou mostem. Celý ostrov je pokryt bujnou středomořskou zelení a působí klidným, harmonickým dojmem. Vyznačuje se teplým a stabilním počasím. U turistů je oblíben díky čistému moři, pěkným plážím a možnostem využití volného času. Je východiskem výletů do dvou Národních parků: ostrovů Kornati a vodopádů na řece Krka. Apartmány LOVIŠČA*** - jedná se o komplex jednopodlažních řadových apartmánů umístěných ve svahu, asi 80–150 metrů od oblázkové pláže. Vstup do moře je pozvolný, vhodný pro děti i starší osoby. Obuv do vody doporučujeme. V blízkosti apartmánů je restaurace, prodejna potravin a cukrárna. Ve středisku jsou k dispozici osvětlené tenisové kurty, ping-pongové stoly, minigolf (10 HRK/hod), škola potápění, dětské hřiště a TV sál. Internet je v recepci (1 den/70 HRK). Jsou zde vhodné podmínky pro cykloturistiku a in-line bruslení. Všichni klienti ubytovaní v apartmánech mohou navíc využívat všech fakultativních služeb a programu JEZERA PLUS, který na ostrově nabízíme. Delegát CK je ubytován přímo ve středisku. Wi-fi zóna 15 min/15 HRK, 30 min/25 HRK 5–20 m 5–20 m Zdarma u recepce 80–150 m 20 HRK 2500 m 20 m 40 HRK/hod. 9 HRK/hod. 20 m elektrický/plyn Nepovolen
Ubytování
St. A 1/3 blk, klima (pro 2-3 osoby) sat-TV, blk, klima. Studia jsou umístěna v přízemí a pohled na moře může být stíněn vzrostlou vegetací. Ap.B 1/2+3 terasa, klima (pro 3-5 osob) sat-TV, terasa, klima, Apartmány jsou umístěny v 1.NP, pohled moře může být stíněn vzrostlou vegetací. Ap. C 2/2+2 terasa, klima (pro 4-6 osob) sat-TV, terasa, klima. Apartmány jsou umístěny převážně v 1.NP, event.přízemí. Pohled moře může být stíněn vzrostlou vegetací. Apartmány a studia jsou vybaveny kuch. potřebami, ručníky a lůžkovinami. Parkování je možné na centrálním parkovišti v blízkosti apartmánů.
Stravování
vlastní večeře v místní restauraci 290 Kč/den polopenze v místní restauraci 410 Kč/den Snídaně bufetovým způsobem, večeře 3-chodové menu. Strava se objednává a hradí před odjezdem v CK.
Doprava
Autobusem od 2.550,-Kč/osoba. Ceny, nástupní místa a časy odjezdů zde. Vlastní dopravou. Doporučená trasa zde.
Fakultativní služby
Možnosti výletů: NP Kornati, NP Krka, Šibenik, Skradin. Fakultativní služby: půjčování sportovních potřeb
Cena zahrnuje
ubytování v apartmánech lůžkoviny a závěrečný úklid pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
dopravu lux. autobusem pobytovou taxu 50 Kč/noc pro os.od 18 let, 30 Kč/noc pro os. od 12 do 17 let   ručníky Komplexní cestovní pojištění
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Victoria Ing. Ladislav Jarý IČO: 16312520
  • letenky

Dostupné destinace

Radio jih