"Jestli my nejsme číslem jedna ... naši klienti jsou ! "


 
ID: 504075

Biograd Na Moru - Park Soline (Mobilní Dům) ****

Další informace
je přístavní městečko, 28 km jižně od Zadaru, postavené v 11 stol., které bývalo sídlem chorvatských králů. Najdeme ho uprostřed jadranského pobřeží v Pašmanském průlivu, sevřené zálivy Soline a Bošana. Promenáda lemující pobřeží nabízí překrásný výhled na Pašmanský kanál a stejnojmenný ostrov. V blízkém okolí se nacházejí tři národní parky: Paklenica, Kornati a Krka, i parky přírody Telaščica a známé Vranské jezero. Z pláží lze pozorovat dva nedaleké ostrůvky – Planac a Sv. Katarina.
Cena zahrnuje
ubytování v mobilním domě/osoba/dle počtu platících osob/pobyt
jedno dítě do 5,99 let včetně zdarma
používání zařízení kempu
spotřebu vody a elektrické energie
služby stálého, česky hovořícího delegáta
pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
Povinné příplatky:
parkovné 150 Kč/auto/noc
pobytová taxa dospělý 40 Kč/os/noc
pobytová taxa děti 12-18 let 20 Kč/os/noc
příplatek za dům PLUS 200 Kč/noc/mobilní dům
přistýlka pro 5.,6.osobu od 220 Kč/os/noc dle termínu
závěrečný úklid 350 Kč/mobilní dům
registrační poplatek kempu 30 Kč/os/pobyt bez rozdílu věku
mazlíček 180 Kč/noc
vratnou kauci 2000 Kč/mobilní dům splatnou u našeho delegáta
Volitelné příplatky:
cestovní pojištění léčebné výlohy 16 Kč/os/den nebo komplexní pojištění 30 Kč/os/den
možnost přiobjednání rozšířené polopenze s polévkou dovážené do kempu 2.290,-Kč/osoba/týden, 1.990,-Kč/dítě do 12 let/týden
možnost zapůjčení ložního povlečení 150 Kč/osoba/pobyt - nutno nahlásit nejpozději 14 dnů před začátkem pobytu v kanceláři
Slevy
Sleva 5 % pro stálé zákazníky
Děti do 6 let zdarma (maximálně však 1)
Kemp park Soline
Kemp se nachází ve stínu borovicového lesa podél pláže Soline. Nově postavená pěší stezka, která se táhne kolem celého kempu, vede podél nejatraktivnějších biogradských pláží až do centra města. Město je vzdáleno cca 1,5 km. Kemp Soline je největší biogradský kemp s vlastní restaurací, marketem, kvalitním sanitárním zázemím i pro invalidy.
Mobilní domy Eurohouse
Typologie mobilního domu: dvouložnicový 2/3 + 1 osoba na přistýlce v denní místnosti. Klimatizovaný o rozměrech 8 x 3 mVýbava mobilního domu: 1 ložnice s manželskou postelí, 2. ložnice se třemi samostatnými lůžky, jedno z nich je na patro (vhodné pro osobu do 175 cm výšky a váhy 75 kg); denní místnost s možností přistýlky s plnohodnotnou kuchyni (nádobí, mikrovlnná trouba, varná konvice, velká lednice s mrazákem, plynový sporák) a jídelním koutem; vlastní WC s koupelnou; před domkem je dřevěná terasa s posezením krytá přístřeškem. Mobilní domy EUROHOUSE plus mají venkovní celodřevěnou zastřešenou terasu s posezením.V ceně není zahrnuto ložní povlečení, je třeba vzít s sebou nebo možno zapůjčit na místě za poplatek 150 Kč/osoba/pobyt - nutno však nahlásit nejpozději 14 dní předem v kanceláři.
Doprava
Vlastní - Vzdálenost z Brna 790 km, plán kempu i plán cesty s radami každý klient obdrží před cestou. Autokarová - cena od 2290 Kč/osoba. Autobusová doprava je zajišťována našimi smluvními dopravními partnery. Ceny dopravy zahrnují jízdenku tam i zpět a jsou orientační, v závislosti na nástupním místě. Odjezdy jsou možné z různých míst po celé ČR. Přesnou informaci o nástupním místě a částce Vám sdělíme v CK. Autobusová doprava je možná na týdenní pobyty sobota -sobota a odjezd je vždy v pátek před termínem pobytu v odpoledních hodinách a návrat v neděli v dopoledních hodinách po termínu pobytu.
Pláže
Pláž je oblázkovo-písčitá a je částí známe pláže Dražice (oceněná za čistotu Modrou vlajkou) Nachází se v místě pod kempem. Pláž Soline je vhodná pro rodiče s malými dětmi nebo neplavce pro svůj pozvolný vstup do moře a je vzdálena cca 250m od mobilních domů. Celá zátoka je dlouhá cca 50 m. Okolí pláže je obklopeno borovicovým lesem, kde můžete najít vlahý stín. Na pláži jsou k dispozici sprchy, převlékací kabinky, kavárny, stánky s občerstvením a beach volejbalové hřiště.
Aktivity
Půjčovna jízdních kol, dětské hřiště. V blízkosti se nachází městský bazén s tobogánem.
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: CHERRY TOUR s.r.o. IČO: 61859869
  • letenky

Dostupné destinace

Radio jih